top of page

ММО закладів дошкільної освіти підводять підсумки роботи за рік


Міські методичні об’єднання закладів дошкільної освіти почали підводити підсумки роботи за рік та визначати завдання на наступний. 15-16 квітня провели підсумкові засідання ММО вихователі дітей молодшого (керівник - вихователь-методист ДНЗ №12 Світлана Петренко) та старшого дошкільного віку (керівник - вихователь-методист ДНЗ №8 Світлана Бойко).


Під час засідання вихователі дітей молодшого віку розглянули питання щодо методів та форм роботи вихователя, спрямованих на формування у дошкільників компетентного ставлення до власного здоров’я, а педагоги дітей старшого дошкільного віку опрацювали теоретичні основи формування креативності у дітей старшого дошкільного віку.


Завданням на наступний 2021-2022 навчальний рік було визначено «Впровадження в роботу закладів дошкільної освіти міста Базового компонента дошкільної освіти за освітніми напрямами з урахуванням вікових особливостей дошкільника».


 
 
 

Коментарі


bottom of page